Palīdzība bēgļiem no

Baltkrievijas

Kam mēs palīdzam?
Kāda veida palīdzība tiek sniegta?

Mēs konsultējam šādos jautājumos

Kas mēs esam?

Mēs neesam vienaldzīgi

Mēs vēlamies palīdzēt

Mēs esam izgājuši šo ceļu

Mēs atbalstīsim

“Bēgļu ceļvedis”, jeb «Даведнiк бежанца»  — tas ir Krievijas pilsoniskās sabiedrības veicināšanas un krievu emigrantu atbalsta asociācijas (AREM) projekts, kurš tiek īstenots ar Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) atbalstu. Šis projekts paredz vispusīgas palīdzības sniegšanu baltkrievu bēgļiem un patvēruma meklētājiem Latvijā.

AREM ir nevalstiskā organizācija, kas apvieno Latvijas pilsoņus un politiskos emigrantus no Krievijas un darbojas galvenokārt Latvijas republikā.

Mēs esam pārliecināti, ka grūtos laikos mums ir jāsniedz palīdzīga roka.

Mēs esam pārliecināti, ka pat mazākais atbalsts mūsu tautu un valstu nākotnei ir svarīgāks par garām deklarācijām un skaļām runām.

2020 gadā mēs jau sākām palīdzēt baltkrievu bēgļiem. Projekta īstenošanā aktīvi piedalās mūsu atbalstītāji, kuri paši bija spiesti pamest Baltkrieviju un saņēma patvērumu Latvijā. Mēs lepojamies ar to, ka laikus spējām viņiem sniegt palīdzību.

Mūsu komanda no pieredzes zina, ko nozīmē piespiedu emigrācija un labi pārzina piespiedu emigrantu problēmas. Mēs labprāt atvieglosim ceļu citiem trimdiniekiem un rūpju slogu Latvijas valstij, uzņemot bēgļus.

Mēs sniedzam informāciju tikai par to, ko paši esam izzinājuši — mēs dalāmies pieredzē, lai citiem šis ceļš būtu vieglāks un ātrāks!

Mūsu kontakti
Projekta vadītāji

AREM – ir nevalstiskā organizācija, kas apvieno Latvijas pilsoņus un politiskos emigrantus no Krievijas un darbojas galvenokārt Latvijas republikā..

при поддержке

AIF — aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un
Norvēģijas grantu programma, kuras darbībai finansējums piešķirts 15 Eiropas valstīs.
Aktīvo iedzīvotāju fonda mērķis visās valstīs ir
stiprināt pilsoniskās sabiedrības un iedzīvotāju līdzdalību,
kā arī vairot mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spējas.

Kāds labums ir Latvijas sabiedrībai?

Baltkrievijas valdības rīcības dēļ situācija šajā valstī turpina pasliktināties. Viens no mūsu uzdevumiem ir iestāties par nepieciešamību stiprināt demokrātiju, jo demokrātija ir tiesiskās sabiedrības pamats. Nevalstiskās organizācijas ir viens no demokrātijas stūrakmeņiem. Mēs  esam atvērti sadarbībai ar citām biedrībām un NVO.

Otrs svarīgs uzdevums ir informēt un izglītot Latvijas sabiedrību par patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu, kā arī atbildēt uz tās jautājumiem. Jebkurš interesents var sazināties ar mums elektroniski vai telefoniski un noskaidrot, kādēļ un kā viņš varētu sekmēt vajāto personu integrāciju Latvijas sabiedrībā.

Sekojiet līdzi mūsu ziņām mājaslapā un sociālajos tīklos!

0
Вот это цифра
0 +
обращений в неделю
новости
POLITEMIGRANTU PIKNIKS MUCENIEKOS

6. augustā Muceniekos notika neformālā tikšanās — pikniks politiskajiem bēgļiem, kuru organizēja AREM pārstāvji projekta «Даведнiк бежанца» ietvaros.